Pomorski Klub Biznesu to inicjatywa właścicieli firm i kadry zarządzającej pomorskiego biznesu. Członkowie Klubu aktywnie wspierają się w kontaktach zawodowych i towarzyskich, rozwijając i propagując inicjatywy, postawy i działania - sprzyjające rozwojowi przedsiębiorczości i przedsiębiorców Pomorza - członków i partnerów Pomorskiego Klubu Biznesu.

Sopocka Agencja Grafiki i Reklamy Światło.Cień zajmuje się kompleksową obsługą poligraficzną i reklamową firm, instytucji i klientów indywidualnych. Oferują usługi w zakresie projektowania, przygotowania, wykonania oraz wszelkich prac dodatkowych związanych z wykonaniem materiałów graficznych i reklamowych, banerów, druków, upominków, tablic, gadżetów oraz tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych (flash, xhtml, cms).

W przeciwieństwie do istniejących na rynku szkół rodzenia Lenitif skupia się na prawidłowej opiece  Państwa pociechy zaraz po jej przyjściu na świat.  Podczas warsztatów dyplomowani fizjoterapeuci i ratownicy medyczni starają się rozwiązać wszystkie wątpliwości dotyczące pierwszych miesięcy życia malucha. Prowadzący są specjalistami na co dzień pracującymi z najmłodszymi pacjentami, dzięki temu doświadczeniu skonstruowali i dopasowali program szkoleń tak, aby sprostać stawianym oczekiwaniom.